Bielizna na wyjątkowe okazje – jaką wybrać

Trendy w modzie bieliźnianej się bardzo szybko zmieniają. Jednak tak naprawdę za najbardziej kuszącą, zmysłowa, erotyczna, wyjątkową – zawsze uważane są dość klasyczne, eleganckie modele. Bedzie to więc bielizna w kolorze czarnym, wyjątkowo – w czerwonym, ewentualnie połączenie czerni i czerwieni, rzadziej – czerni z innymi kolorami, np. z kolorem złotym, czasem – ciemnozielonym, różowym, bordowym, granatowym. Takie połączenia uchodzą za wyjątkowe, robią zawsze ogromne wrażenie. Panowie także takie klasyczne zmysłowe zestawy cenią najbardziej. Choć tak naprawdę wybór wyjątkowej bielizny w dużej mierze zależy od preferencji kobiet – gdyż to kobieta chce się czuć wyjątkowo i pięknie w oczach mężczyzny. Dlatego szykując się na specjalną okazję, stara się dbać też o to, by wybrać elegancką i zmysłową bielizną. Jednak warto pamiętać, że nie wszystkie elementy bielizny, modele, są uważane przez panów za seksowne.

Na przykład takie odważne jak by się mogło wydawać stringi – nie zawsze przez nich uważne są za seksowne, gdyż na niektórych kobietach po prostu nie wyglądają za dobrze. Niekiedy też wyglądają po prostu kiczowato, obleśnie, wulgarnie, nie zaś zmysłowo. Trzeba więc wybrać raczej inne, bardzo erotyczne modele, które są zmysłowe, kuszące i wyrafinowane. Zawsze też bielizna koronkowa będzie się sprawdzać na takie okazje, prześwity, gra w odsłaniania i zasłanianie – to robi wrażenie. Dlatego trzeba jak najbardziej na te aspekty zwracać uwagę, wybierając modele bielizny na takie wyjątkowe chwile. To także jest klasyczne rozwiązanie, nawiązujące do dawnej bielizny w romantycznym stylu. Takim nawiązaniem jest także oczywiście gorset. Gorsety to wyjątkowe modele bielizny. Mają one za zadanie podkreślać atuty kobiecej figury, uwypukla biust, a przede wszystkim – zwężają talię. Oczywiście nowoczesne gorsety nie są formowane w ten sposób, by tą talię za wszelką cenę zawęzi i nie są sznurowane na siłę, jak to kiedyś było. Teraz mają one znaczenie modelujące, ale mają być też wygodne. Ładnie formują kobiece ciało i podkreśla jego atuty, są wyjątkowe i ten model bielizny należy oczywiście do ulubionych męskim okiem.

Bielizna na nogi to także osobny dział. Trzeba pamiętać i o tym, by dobrać piękną bieliznę dolną. Na pewno złym rozwiązaniem byłoby zakładanie kompletu szykownej bielizny, którą chcemy zaprezentować naszemu partnerowi, na piękna sukienkę, a do tego zwykłe rajstopy. To nie jest dobry wybór. O wiele lepiej sprawdza się oczywiście pończochy, ten element damskiej garderoby jest dla wielu panów fetyszem. To także jest atrakcyjny dodatek. Jak widać z tego porównania – panowie są jednak dość konserwatywni w dziedzinie bielizny kobiecej o erotycznym i zmysłowym wyglądzie. Do takich elementów niezmiennie od wielu dekad należą więc koronki, gorsety i oczywiście pończoch. mogą być samonośne, a do wyjątkowo eleganckich i erotycznych należą te z pasem do pończoch. Obowiązkowe są też podwiązki, kompletując taką erotyczną bieliznę warto też zwrócić uwagę, by nie przesadzić. Nigdy ten efekt nie może być wulgarny, przesadzony, obleśny.

Dodaj komentarz