Biustonosz bezfiszbinowy – nowy trend

Kobiety kochają biustonosze i inwestują w nie dużą część swojej wypłaty. Nic dziwnego – to dzięki nim piersi wyglądają kształtnie, jędrnie i zgrabnie. Odciążamy też w ten sposób nasz kręgosłup, ponieważ biustonosz to swego rodzaju rusztowanie dla biustu. Na rynku każdego roku pojawiają się nowości, które kuszą ze sklepowych wieszaków. Kobiety jednak wahają się i często stawiają na swój sprawdzony model, który kupują od lat. Czasem jednak warto zaszaleć i postawić na coś zupełnie nowego. Gwarantujemy, że efekty mogą przerosnąć nasze najśmielsze oczekiwania. Biustonosz bezfiszbinowy można spotkać już niemal w każdym sklepie z bielizną. Wystarczy zapytać brafiterki, która z pewnością pokaże odpowiedni dla danej klientki fason i rozmiar. Do stanika dostępne są również majtki, które tworzą doskonały komplet bielizny. To także doskonała opcja dla panów, którzy mogą kupić w prezencie dla swojej ukochanej najnowszy model, prosto z wybiegów.

Z fiszbiną czy bez

Tradycyjny biustonosz posiada fiszbiny, które podtrzymują piersi i nadają im pięknego, okrągłego kształtu. Na rynku pojawiła się jednak zupełna nowość – biustonosze bez fiszbin, które wcale nie zniekształcają piersi. Wręcz przeciwnie – pięknie je unoszą i sprawiają, że wyglądają one na większe oraz znacznie pełniejsze niż dotychczas. Nie należy bać się, że piersi nie będą trzymały się na miejscu. W każdym sklepie istnieje możliwość przymiarki produktów, a w razie potrzeby – możliwy jest także zwrot zakupionego towaru w ciągu 28 dni.

Termolpastyczna substancja

W miejscu gdzie tradycyjnie umieszcza się w biustonoszu fiszbiny, producent wykorzystuje termoplastyczną substancję, która dostosowuje się do kształtu piersi pod wpływem ciepła ciała. Ta niesamowita technologia sprawia, że uwierająca do tej pory fiszbina nie jest już potrzebna. Biust doskonale trzyma się na miejscu, a przy tym wygląda nawet lepiej niż w klasycznym modelu stanika z fiszbinami.

Dla kogo to model biustonosza?

Biustonosz bez fiszbin to zdecydowanie idealny model dla pań o niewielkim biuście, które marzą o tym by optycznie powiększyć piersi. Doskonale sprawdzi się przy wydekoltowanych bluzkach i sukienkach, eksponując piersi jak żaden inny. Model ten produkowany jest nie tylko w standardowych kolorach, ale również w koronce oraz mocnych barwach. Można więc założyć go pod każdy kolor ubrania, bez obaw, że będzie widoczny. Wersja bez push-up’u zdecydowanie polecana jest paniom z większymi piersiami, które jednak chcąc podkreślić ich kształt i nieco unieść je do góry.

Wersja push-up

Biustonosz bezfiszbinowy występuje w dwóch wersjach. Pierwsza z nich jest dla pań, które nie narzekają na rozmiar piersi, jednak zależy im na efekcie pełniejszego biustu. Druga wersja posiada powiększenie typu push-up, którego zadaniem jest powiększenie niewielkich piersi i nadanie im naturalnego efektu jędrności. Bardzo wielu klientkom zależy również na uzyskaniu efektu sztucznego biustu, który tego typu biustonosz również gwarantuje.

Dodaj komentarz