Jaka kobieca bielizna podoba się mężczyznom

Kobieca bielizna to niezwykle interesujący temat, także dla panów. Kobiety kupując bieliznę szczególnie na te wyjątkowe okazje, kierują się tym, by jak najlepiej wygadać w takich fatałaszkach i by podobać się mężczyźnie. Jednak jak się okazuje, nie zawsze spojrzenie pań i panów na seksowną wydawać by się mogło bieliznę jest takie samo. Nie zawsze to, co panie uważają za seksowne i ładne jest tak samo postrzegane przez panów. Dlatego warto pomiatać o kilku ważnych zasadach, by umieć wybrać faktycznie fajną i atrakcyjną bieliznę, by móc w takich szczególnych okolicznościach zaprezentować się wyjątkowo, erotycznie i zmysłowo, pięknie i pociągająco. Oczywiście panowie są różni, jednak jest kilka trendów, które nie podobają się większości z nich. Może być to niekiedy zaskakujący wybór, ale tak już jest. Oto kilka przykładów.

  • Stringi – ten najbardziej seksowy zdawałoby się element kobiecej garderoby nie zawsze w oczach panów jest dobrze postrzegany wydawać by się mogło, że taka bielizna, która więcej okrywa niż zasłania działa stymulująco na męską wyobraźnię. Owszem, tak jest – ale tylko na paniach o nieskazitelnych ciałach. Czyli raczej na modelkach i aktorkach, których ciała nierzadko są też jednak wyretuszowane. Dlatego ten model bielizny najzwyczajniej w święcie na przeciętnej dziewczynie nie wygląda dobrze, choćby nie wiadomo jak był estetyczny, koronkowy i seksowny. Przecięta, nawet szczupła, zgrabna dziewczyna, ma jednak pewne problemy, choćby z większym czy mniejszym cellulitem. Dlatego prezentowanie się w takich majteczkach nie zawsze będzie mile wdziane. Chyba że przy bardzo przyciemnionym świetle.

  • Biustonosz balkonetka – ten model biustonosza nie należy do ulubionych w oczach panów, choć oczywiście jest uwielbiany przez panie. Za swe praktyczne walory – ma niemal poziomą linie górą, więc idealnie nadaje się do mocno wydekoltowanych sukni i bluzek. Jednak jeśli już to ubranie się zdejmie – ten biustonosz niezbyt dobrze wygląda. To dlatego, że obejmuje piersi tylko do połowy, tylko ich część. Odkryta jest za to cała górna ich część – niby to dobrze, ale w ten sposób powstaje wrażenie, że piersi są mniejsze. Bardziej zakryty biustonosz, wymodelowany z dekoltem w szpic sprawia, że piersi wyglądają na większe, krągłe, są lepiej zebrane. Dlatego ten model bardziej podoba się panom. Tak samo nie za bardzo panowie cenią biustonosze bez ramiączek. Tutaj być może to kwestia przyzwyczajenia, gdyż ten model jest stosunkowo nowy. Na pewno bardzo praktyczny, ale niekoniecznie jak się okazuje seksowny.

  • Bielizna nie od kompletu, stara, zużyta, nieświeża – to oczywistości, jednak wiele pań o tym zapomina, szczególnie na dalszym etapie związku. Na wyjątkowe okazje warto mieć eleganckie komplety bielizny.

  • Bielizna zbyt krzykliwa, kolorowa, z elementami ozdobnymi – takie dodatki bieliźniane wydają się kiczowate. Nawet jeśli lubimy bieliznę w dziewczęcym stylu – warto jednak iść w kierunku romantycznych i zwiewnych koronek, a nie jakichś dużych ozdobnych aplikacji itd. Taka bielizna niekoniecznie jest w dobrym guście i nie konieczne podoba się panom.

Dodaj komentarz