Jaki rodzaj bielizny wybierasz?

Ubrania wiele o nas mówią, w końcu są emanacją naszej osobowości, pewnego rodzaju przedłużeniem. W takim razie, co mówi o nas nasza bielizna? Francuzi uważają, że piękna bielizna to podstawa dobrego nastroju, że ustawia nam dobry humor na cały dzień. Nawet pod zwykłymi dżinsami i topem możemy mieć zmysłowy komplet bielizny. Chyba każdej osobnicze płci pięknej doda to pewności siebie. Zawsze dobrze jest być przygotowaną na każdą nadarzającą się okazję.

Zwolenniczki modelującej bielizny, sięgające do talii, które mają silną potrzebę uporządkowania czegoś, uporządkowania swojego życia. Majtki trzymają w ryzach nasz brzuch i podkreślają talię, a my chcemy trzymać w ryzach nasze życie. Uważane są za zabójcę nawet najbardziej namiętnych uniesień. Bielizna modelująca wbrew wszechobecnej opinii wcale nie musi być brzydka czy zniechęcająca do igraszek, czasami może wyglądać naprawdę seksownie. Bielizna z troczkami po bokach czy kokardkami, dość zalotnie wyglądająca też mówi dużo o osobie noszącej. Wybierają ją kobiety, które lubią flirt, zalotność i kobiecość. Osoba taka akceptuje swoją fizyczność, nawet lubi ją eksponować. Praktyczne podejście dla takiej kobiety nie jest czymś, co wybiera, ponieważ widać ją pod ubraniami i może odciskać się na skórze. Szorty brazylijskie to majtki przypominające obcisłe bokserki, z nieco obniżonym stanem. Cechuje je wygoda oraz fakt, że ładnie modelują pośladki. Kobiety noszące ten rodzaj bielizny, cenią wolność, wygodę i seksapil. Kolejny rodzaj to klasyczne figi, które dobrze wyglądają na każdej pupie. Nosząca je kobieta jest miła, przyjacielska i ceni wartość jaką jest rodzina. Figlarne, koronkowe majtki o kroju bardzo zbliżonym do bokserek to zachowanie równowagi między wygodą, a byciem seksowną. Można je nosić zawsze. Pasują i pod codzienne ubrania, jak i na romantyczne wyjścia. Stringi noszą kobiety, które są bardzo pewne siebie, lubią pokazywać swoje ciało i są całkowicie świadome swoich atutów. Bielizna tego rodzaju wymaga nienagannie wyglądającej pupy. G-stringi to stringi składające się tylko z paseczków. Trudno nazywać je majtkami ze względu na minimalną ilość materiału z jakich są tworzone. Dla wielu kobiet są szczytem dyskomfortu i niewygody, ale znajdą i wielbicielki tego rodzaju bielizny. Kolejne na naszej liście są bawełniane szorty. Są niezwykle dziewczęce i przeznaczone dla dziewczyn ceniących sobie przede wszystkim wygodę. Jakie są kobiety lubujące się w tym rodzaju majtek? Pozytywnie zakręcone nie materialistki, które raczej mocno stąpają po ziemi. W sytuacjach intymnych preferują zabawę, a nie namiętność. Figi bezszwowe to doskonałe rozwiązanie dla kobiet chcących nienagannie wyglądać. Bielizna taka jest bowiem zupełnie niewidoczna pod ubraniem. Zwolenniczki bielizny bezszwowej cenią sobie nienaganny wygląd, lubią perfekcję i z pewnością mają swój odrębny wyszukany styl.

Bielizna może mówić wiele o kobiecie, może być wyrażeniem jej preferencji i osobowości. Oczywiście każda sytuacja jest inna i dobór naszej bielizny winien być odpowiedni dostosowany. Na randkę lepiej wybrać ozdobne, romantyczne stringi lub koronkowe figi, do biegania lepiej sięgnąć po wygodne, bawełniane szorty, a gdy idziemy na wesele może warto wybrać bieliznę wyszczuplającą. Wszystko zależy od naszej figury, sytuacji i upodobań.