Stringi na plaży – czy jesteś gotowa na to poświęcenie?

Jeśli myślisz poważnie o tym, żeby nosić stringi w sezonie letnim, to pewnie słyszałaś o tym, że najlepiej dopełnia je brazylijska depilacja – i to w wielkim stylu. Brazylijska? Tak, to najlepsza odpowiedź, jak również ważna kwestia którą chcę usłyszeć od wszystkich kobiet, które są na tyle odważne, aby wyjść w swoich stringach na basenie czy plaży. Tak, depilacja brazylijska jest związana z rodzajem woskowania rejonów bikini, co większość polskich kobiet mogłoby uznać za zbyt ekstremalne. Pomysł ten jednak jest już z nami od dziesięcioleci np. w Stanach Zjednoczonych, został wprowadzony przez brazylijskie modelki i aktorki. Wydaje się, że my Polki również powinnyśmy zainspirować się tą tendencją pochodzącą z Rio.


Noszenie stringi oczywiście wymaga tego, aby w pierwszej kolejności odpowiednio wydepilować bikini. Niektóre należące do zwykłych typów golenia, depilacji, przycinania i umiarkowanego typu woskowania wydają się niezbyt odpowiednie do tego typu strojów kąpielowych. Ale jest całkiem inaczej w odniesieniu do brazylijskiego wosku. Cóż, najważniejsze jest by dobrze i mądrze podejść do depilacji części intymnych zewnętrznych, wewnętrzne lepiej pozostawić w stanie nienaruszonym. Bo chyba też nie chce nikt ich traktować… pęsetą.


Jakie to uczucie mieć brazylijską depilację? To nie powinno być kontrowersyjne – ponieważ nawet jeśli nie jesteś aktorką Hollywood lub gwiazdą porno, brazylijska depilacja może być następną dobrą rzeczą, jeśli chcesz wyglądać naprawdę wspaniale na plaży w stringach. Niektóre kobiety zadają sobie naprawdę wiele trudu, aby wszystko było super ogolone lub woskowane na gładko. I dobrze, bo stringi naprawdę zasługują na brazylijską depilację, więc najlepiej zapoznać się z tym procesem wystarczająco szybko.


Niektóre kobiety przyznają, że lepiej jest wybrać tylko sprawdzony salon. Oczywiście będzie tą fajną opcją dla kobiet chodzących na plażę codziennie, ponieważ kobiety który mają takie pragnienie muszą całkowicie zadbać o wygląd gładkiej skóry w pierwszej kolejności, a najlepiej właśnie to można osiągnąć poprzez wizytę w salonie. Gwiazdy często często odwiedzają to miejsce, też to możesz zrobić i dostaniesz wysokiej jakości brazylijską depilację w dobrej cenie. To prawda, niektórzy ludzie wybierają się do oddalonego o naprawdę wiele kilometrów salonu, aby uzyskać prawdziwie gładką skórę i potem by móc bez obaw założyć te plażowe stringi.

W Kalifornii, na przykład, gdzie plaże są wszechobecne i stringi są normalnym widokiem w ramach wybrzeża, można skorzystać z brazylijskiej depilacji w naprawdę wielu miejscach. Ceny te mogą być bardzo różne, aż do naprawdę wysokich, ale wtedy stawia się też na depilację, która jest naprawdę ekskluzywna w porównaniu do tego, co można znaleźć w innych, tańszych salonach ze zniżkami. Dla kobiet które oczekują wysokiej jakości usługi polecamy jednak skorzystać z tej nieco droższej depilacji.

Oczywiście, pomimo faktu, że noszenie stringów na plaży może być równie kuszące jako zakazany owoc, nie wszystkie z nas są gotowe na brazylijski wosk. Po pierwsze, dlatego że to może być bolesne. Po drugie, ponieważ może to być kłopotliwe. Po trzecie, ponieważ proces ten nie jest całkowicie bezpieczny dla skóry, ponieważ pomimo zastosowania maści z aloesu skóra w miejscach intymnych może i tak mieć potem guzki czy plamy. Jak tylko zarost odrośnie, rajskie dotyk i wygląd będzie taki sam – jak chwilę wcześniej, ba – może być nawet bardziej dokuczliwy. Nad tym wszystkim trzeba się zastanowić zanim zdecydujesz się założyć stringi na plażę.

Dodaj komentarz