Wybór kostiumu kąpielowego

Kiedy zbliża się sezon letni, wiele kobiet zastanawia się nad tym, jaki strój kąpielowy wybrać. Jest to bowiem pora, kiedy często jeździmy nad wodę i opalamy się lub też odwiedzamy baseny dla ochłody. Kostium warto zawsze dopasować do potrzeb naszej sylwetki. Powinien on w odpowiedni sposób tuszować jej mankamenty i dodatkowo uwydatniać najlepsze walory ciała.

Przede wszystkim, należy wybrać pomiędzy strojem kąpielowym jednoczęściowym a bikini, które składa się z biustonosza i majtek. Jednoczęściowe kostiumy sprawdzają się u osób aktywnych, które często biegają lub skaczą, a przede wszystkim pływają. Taki kostium zapewnia odpowiedni komfort podczas tego typu czynności. Poza tym, w dzisiejszych czasach, kostiumy jednoczęściowe projektowane są w niezwykle ciekawy sposób. Można opalić swoje ciało we wzory.

Osoby planujące raczej leżenie na plaży i opalanie się, powinny postawić na kostium dwuczęściowy, który umożliwi im równomierne opalenie skóry. Należy jednak pamiętać, że jeżeli nasz brzuch jest zbyt duży, niekoniecznie będziemy w takim kostiumie wyglądały korzystnie. Najważniejsze jest jednak zawsze to, jak się czujemy same we własnej skórze.

Dodaj komentarz